Pór - malý nepriateľ väčšiny žien i mužov, ktorého považujeme za neporaziteľného protivníka. Ako to, že ho na niekom vidno a na iných nie? Prečo sa neustále upcháva? A čo použiť, aby sa zdal menší? Dá sa to vôbec? Prečítajte si u nás o malých otvoroch na pokožke, ktoré nad nami majú veľkú moc!

Mrkva, tekvica, rajčina. Neviete si k nim nájsť cestu? Stačí pár faktov a zaiste vás presvedčíme! Ako zvykneme hovoriť - krása sa začína vnútri a treba sa k nej prejesť :) A to už vôbec neznie zle, však? Pozrite sa s nami na nespočetné benefity karotenoidov a uvarte si s nami perfektnú batátovo mrkvovú polievku, ktorá zahreje i zasýti a v neposlednom rade skrášli vašu pleť!

Naozaj sú pleťové masky také zázraky? Koľko si z nich naša pleť dokáže reálne vziať? A ktoré masky sú pre mňa vlastne vhodné? Odpovedať si na tieto otázky, či vybrať si tú správnu masku, môže byť v dnešnej nekonečnej ponuke celkom náročné. A práve preto je tu ďalší článok plný faktov, tipov i histórie.

Niektoré skutočnosti vedia ženy riadne vytrápiť - vypadávajúce vlasy, akné, mimoriadne bolestivá menštruácia, prípadne vynechávajúca a dokonca i úplne chýbajúca menštruácia. Ak sa tieto skutočnosti dejú naraz, je možné, že príčinou je PCOS. Dámy, zoznámte sa so syndrómom polycystických vaječníkov.

Takmer každý už počul o nebezpečí UV slnečných lúčov. Lenže čo s tým nebezpečenstvom? Aké je veľké? Ako sa mu brániť? Aké produkty kupovať? Prečo sa natierať, keď "ja sa chcem opáliť!" Náš doposiaľ najrozsiahlejší článok je tu, aby vám pomohol zorientovať sa. Nálož faktov o SPF a ochrane pred slnkom je na 1 klik ďaleko, nech sa páči.

Ľudia vedia, že fajčenie škodí zdraviu. Vedia, že by sa mali hýbať. Jesť zdravo. Neponocovať. Nedať si každý večer pohár vína k jedlu. Ľudia toho vedia veľa. A ešte viac toho vedia ignorovať z dôvôdu vlastného komfortu. Pozrite sa s nami na strašidelne dlhý zoznam a buďte k sebe úprimní. V koľkých bodoch sa nájdete?

Lieky všade a na všetko. Toto by sme mohli povedať o lekárňach, obchodných centrách, drogériach. Ale nie, my to hovoríme o prírode. Tá má naozaj liek na všetky naše problémy. Dajte jej šancu a nalejte si s nami zdravie.

Túto tému asi len tak nenačnete pri káve v pracovnej kuchynke. Tvárime sa, že sa to nedeje a pritom je to jeden z najčastejších problémov tráviacej sústavy, ktorý trápi ľudí v každom veku! Prečo sa to deje? Čo robíte zle? A čo robiť, keď sa cítite ako nafúknutý balón? Nehanbite sa s nami nazrieť do týchto plynných sfér, máme pre vás kopec zaujímavých infošiek!

Plné regále, na ktorých spokojne sedí 15 druhov vitamínu C, hneď vedľa sú "béčka", v drogérií je 6 druhov doplnkov so zinkom. BUM! Kto sa v tom má vyznať? A potrebujeme ich vlastne? Nestačí nám strava? Ako si máme vybrať? Dovolili sme si spísať vám malý návod, akúsi mapu do tohto bludiska, ktoré sa volá "Doplnky výživy".

Je to tu. Čierne na bielom. História menštruácie. Absurdné magické vlastnosti menštruačnej krvi, zákazy pre ženy počas periódy - to všetko sa dialo tisícky rokov dozadu a mnohé predsudky sa žiaľ s ľudstvom tiahli až príliš dlho. Ako riešila žena menzes v starovekom Ríme? Dokedy sa menštruácia považovala za chorobu? Máme odpovede!

Please reload

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

ODOBERAJTE NOVINKY

SOCIÁLNE SIETE

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

© Copyright Vikinger, s.r.o. Plantkissed 2020