Často kladené otázky

Všeobecné

Čo to znamená "Plantkissed"?


Zarytí angličtinári už isto vedia, že takéto slovo predsa neexistuje. Je to niečo ako sun-kissed, teda pocit, keď ste pobozkaní slnkom - cítite sa i vyzeráte lepšie, lebo v tvári máte jemný dotyk slnka. Byť "plantkissed" pre nás však neznamená iba jeden stav - je to napríklad pokoj v duši po pobyte v prírode, skvelý pocit po zjedení večere plnej výživnej zeleniny, radosť po zaliatí kvetín alebo rajčín vo vašej záhrade, ktorá práve vďaka vám kvitne. Sme si istí, že ste sa už tak raz cítili, len ste to nevedeli pomenovať. Pre anglický názov sme sa rozhodli jednohlasne, nakoľko v kútiku duše snívame, že jedného dňa bez problémov pokryjeme aj trh mimo územia SK.
Čo u vás nájdem?


Ako vyplýva z našich kategórii, kombinujeme "vnútornú a vonkajšiu krásu". Teda chceme vám pomôcť najskôr odstrániť príčinu problému a nie iba skrývať následky. Vrámci "vnútornej krásy" ponúkame doplnky stravy zo skutočných ingrediencií, na 95% vegánskeho pôvodu, z trvale udržateľného poľnohospodárstva. Vyberáme značky, ktoré poznáme, na 100% im veríme, máme odskúšané, značky, ktoré nedrancujú životné prostredie a netestujú na zvieratách. "Vonkajšia krása" - to sú produkty na telo, tvár, vlasy, pre deti, dospelých. Všetky spĺňajú podmienky uvedené pri vnútornej kráse. Nájdete u nás produkty, ktoré sú cenovo od nízkej, po strednú až na vyššej hladine, tak, aby si vybral naozaj každý. Sledujeme trendy, vyberáme obľúbencov ľudu a produkty, ktoré majú výsledky (i ocenenia) V "intímnej hygiene" sa zameriavame na ženušky a prinášame im intímne pomôcky bez pesticídov a chemikálii. "Doplnky", tam nájdete rôzne kozmetické pomôcky aj pomocníkov do domácnosti. "Aromaterapia" je plná voňavých produktov, ktoré vám pomôžu v rôznych životných situáciach. Nachystané sú pre vás 100% prírodné esenciálne oleje, roll-ony, ktoré s vami môžu kdekoľvek cestovať i osviežovače vzduchu. Na ceste do tejto kategórie sú aj sójové sviečky.
Prečo by som mal objednať práve od vás?


Nuž, v prvom rade budeme dúfať, že sa s nami v mnohom stotožníte a naša práca a ponuka vám vyčaria úsmev na perách. Nechceme však len rečniť, chceme sa aj činiť, preto zopár dôvodov: 1. nenájdete u nás nič, čo by sa testovalo na zvieratách. Ani značku, ktorej výroba je pre Matičku Zem nočnou morou. 2. ak si neviete vybrať, poslúži vám naše poradenstvo - napíšte nám do chatu a my vám odporučíme vhodnú kombináciu pre váš problém i pre váš rozpočet. 3. produkty balíme do škatúľ, ako výplň používame "flo-pak", telieska v tvare osmičky, ktoré sú 100% recyklovateľné, prípadne výplň z rozdrvených škatúľ, či slamu (bio -odbúrateľný materiál), celé to zalepíme papierovou páskou, ktorú môžete zrecyklovať spolu so škatuľou. Ak vo svojej zásielke nájdete bublinkovú fóliu, je to väčšinou tá priamo od výrobcu, ktorú posielame znova do obehu za účelom ochrany vášho krehkého tovaru. Tú môžete s pokojným svedomím hodiť do plastov. 4. chápeme, že sa nedá vyskúšať a kúpiť všetko. Preto k nákupu od nás dostanete vzorky zadarmo - čím viac nakúpite, tým viac vzoriek vo vašom voňavom balíčku nájdete. Možno aj vďaka tomu objavíte svoj nový obľúbený produkt. 5. pri nákupe nad 70 EURO máte dopravu zadarmo. 6. usporiaduvávame pravidelné akcie, počas ktorých nájdete niektoré značky v zľavách, prípadne ich môžete vyhrať v súťažiach, ktoré pre vás chystáme.
Čo je to adaptogén?


Adaptogény sú netoxické látky, nazývané tiež "rastliny nesmrteľnosti". Pomáhajú organizmu adaptovať sa na stresové a záťažové situácie, podporujú normálne telesné funkcie, obnovujú telesnú rovnováhu. Na to, aby sa rastlina mohla radiť medzi adaptogény musí spĺňať určité kritéria. Takáto rastlina zvyšuje odolnosť organizmu voči stresujúcim vplyvom fyzikálneho, chemického, biologického, duševného i environmentálneho pôvodu.

Po objednaní

Doručujete aj do Česka?


Áno, aj zákazníci z Čiech sú u nás viac ako vítaní a ich balíček odošleme bez problémov. Využívame na to služby prepravnej spoločnosti Geis
Ako sa dozviem, v akom stave je moja objednávka?


Po odoslaní objednávky vám zašleme e-mail s potvrdením o prijatí objednávky. O vybavení objednávky a jej odoslaní vás rovnako informujeme e-mailom. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne vašej objednávky, môžete nás kontaktovať vrámci chatu (pripravte si číslo objednávky) alebo nám napíšte na customerservice@plantkissed.sk
Rád/rada by som produkty vrátil/a.


Neotvorené a nepoškodené produkty nám môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Do balíku priložte písomnú žiadosť na odstúpenie od zmluvy, číslo vašej objednávky a kontaktné údaje. Poštovné za odoslanie tovaru naspäť k nám hradí zákazník sám. Vašu žiadosť po obdržaní spracujeme a najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia vašej žiadosti, vám platbu za vašu objednávku a poštovné vrátime formou, akou ste objednávku uhradili.
Ako dlho trvá objednávke, kým ku mne dorazí?


Vaše objednávky sa snažíme spracovať ihneď, ako je to možné. Preto objednávky prijaté do 11:00 spracúvame a pokiaľ je to možné, odosielame ešte v ten istý deň. Tieto objednávky (doručenie kuriérom) môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň. Ak si objednáte po 11:00, dorazí balíček do cca 2 pracovných dní.
Podľa čoho mi boli vyrátané náklady na doručenie?


Náklady na doručenie sú automaticky pripočítané k cene produktov a sú viditeľne zobrazené vo vašom košíku aj pred dokončením objednávky. Nadmerné objednávky majú prirodzene väčší náklad na doručenie, ako malé zásielky. Cena za doručenie je bez DPH a v pokladni je viditeľne vypočítané DPH z ceny za tovar + ceny za prepravu.
Ako môžem za tovar zaplatiť?


Momentálne akceptujeme platbu na dobierku a platbu online, t.j. platbu platobnou kartou priamo u nás na stránke. V prípade dobierky za objednávku zaplatíte priamo u kuriéra v hotovosti, alebo kartou.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

ODOBERAJTE NOVINKY

SOCIÁLNE SIETE

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

© Copyright Vikinger, s.r.o. Plantkissed 2021