DOPRAVA

Po odoslaní objednávky (z Vašej strany) začína náš tím usilovne pracovať na jej vybavení. Akonáhle objednávku spracujeme, odošleme Vám potvrdzovací email, ktorý znamená, že Vaša objednávka je v rukách dopravnej spoločnosti DPD, ktorej služby využívame na prepravu Vašich prírodou pobozkaných balíčkov.

Poštovné a balné je Vám automaticky vypočítané podľa váhy objednávky a viditeľne zobrazené pred odoslaním objednávky. Poštovné je pri nákupe nad 70€ zadarmo (platí pre doručenie vrámci SR), resp. pri nákupe nad 150€ (platí pre doručenie vrámci CZ). V prípade, že sa Vám poštovné nezobrazuje, prosíme Vás, aby ste nás bezodkladne kontaktovali.  

Tradične trvá doručenie vrámci SR 2 pracovné dni. Ak máme k dispozícii Vaše telefónne číslo, odovzdáme ho dopravcovi a kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať za účelom dohodnutia termínu doručenia (resp. Vašej dostupnosti na Vami zadanej doručovacej adrese).

Za Vašu objednávku zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo kartou (podľa možnosti), prípadne na pošte. Platbu kartou vopred uskutočníte priamo u nás na stránke a v oboch prípadoch objednávku ihneď expedujeme.

Platba

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

ODOBERAJTE NOVINKY

SOCIÁLNE SIETE

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

© Copyright Vikinger, s.r.o. Plantkissed 2020