Čo u nás nájdete?
Pravidlo číslo 1: Rozumný výber produktov s tzv. "smart" zložením
Koľko produktov reálne jeden človek potrebuje? Koľko doplnkov výživy treba denne poslať dolu krkom? Naším cieľom je prinášať vám rozumný výber produktov, ktoré majú skvelé zloženie, a ktorých účinky sú podporené vedou. A najlepšie aj skvelými recenziami a oceneniami zo sveta. Nenájdete u nás žiadne krátkodobé senzácie a produkty sľubujúce nereálne zázraky.

Pravidlo číslo 2: Záleží nám na tom, aby ste si vybrali produkty, ktoré vám "sadnú"
Od nášho začiatku sa každému jednému z vás venujeme, akoby ste boli naši známi. To znamená, že vám chceme poradiť najlepšie, ako vieme. Neváhajte sa na nás obrátiť, popíšte nám svoje kozmetické, alebo zdravotné ťažkosti a veríme, že spolu nájdeme produkty, ktoré budú hodné každého minutého € a vám i reálne pomôžu.

Pravidlo číslo 3: Nie je plast, ako plast
Našli ste si v balíčku od nás plast? Alebo je vaša škatuľka trochu pokrkvaná? Aj keď je to citlivá téma, my sa plastov nestránime. Do dnešného dňa sme totiž nekúpili ani jeden a všetky, ktoré používame na ochranu skla, sú od našich dodávateľov. To sklo k nám totiž musí doraziť bezpečne. A namiesto toho, aby sme ho ihneď dali do triedeného odpadu, dávame mu druhú šancu. A tie pokrkvané škatuľky? Snažíme sa využívať množstvo škatúľ z druhej ruky a redukovať tak produkovanie nového a nového odpadu. Ďakujeme, že to chápete.