Plantkissed - ako sa zbavit stresu

Náš príbeh

Sme pár, žena a muž.

Vždy sme mali radi zvieratá, prírodu, no nie vždy sme mali radi samých seba. Tým myslíme fakt, že sme sa nijako zvlášť nezapodievali tým, čo do seba a na seba dávame, ako so sebou zaobchádzame. Jedli sme zdravo aj nezdravo, naháňali sme sa v každodennom strese, spali sme strašidelne krátko, jedli sme rýchlo, odpad sme separovali, prírodné značky sme obdivovali a občas aj používali, probiotiká sme užívali iba pri svetlejších chvíľkach.​ Ignorovali sme problémy so spánkom, trávením, pleťou, únavou i rôzne iné náznaky našich tiel. Boli sme milí k druhým a zabudli sme byť milí k sebe.

Prebudenie muselo prísť vo veľkom štýle, zdravotné problémy sa zhoršovali a odzrkadlilo sa to na zlých výsledkoch na viacerých "frontoch". Neboli sme na smrteľnej posteli, ale zrazu nám zasvietila povestná žiarovka v hlave. Pochopili sme, že naše telá sa už dávno snažia naznačiť, že treba spomaliť, niečo zmeniť. Pochopili sme, že zdravie nie je samozrejmosť.

Tá nežnejšia polovička z nás si aj poplakala, no len čo slzy dotiekli, pochopili sme, že z nášho životného štýlu nemohlo vzísť nič dobré a naskýta sa nám šanca to zmeniť. Sme z tých šťastnejších, ktorým chvalapanubohu nebola diagnostikovaná žiadna smrteľná choroba, dali sme si zobrať kadejaké vzorky a veci z tela a čakalo nás... čakanie na výsledky. 

A práve v tejto fáze sme si uvedomili, že i bez lekárov je možné toho veľa zmeniť, len treba chcieť. Začali sme sa vzdelávať v oblasti výživy, zisťovali sme, ktoré potraviny sú v boji s chorobami sväté grály a ktoré naopak jedom. Zaujímali sme sa, čo na seba natierame, čím si umývame zuby, čo všetko naša pokožka vstrebe. Stanovili sme si neľahký cieľ a síce, že po najbližšom odbere vzoriek, keď si prídeme po výsledky, lekár bude nechápavo pozerať a povie nám: "neviem, ako je to možné, ale vaše výsledky sú v poriadku". 

Verte, či nie, podarilo sa nám to. 

A práve preto je tu náš e-shop. Tušíme, že každý chce byť krásny a cítiť sa krásne. Krása však nie je o drahých krémoch, krása vychádza zvnútra. Človek je krásny, keď má krásnu povahu. Ale je tu aj tá druhá, fyzická a atraktívna žiara, ktorú dosiahneme vyživovaním nášho tela zvnútra. Na našej stránke kombinujeme vnútornú a vonkajšiu krásu. Pretože dosiahnuť vonkajšiu krásu bez tej vnútornej je ťažký, drahý (niekedy i zbytočný) a hlavne nezdravý boj.

Starajte sa o seba, ako by ste sa starali o svojich najbližších.

Z + V