Vyhledat

Vianočná aukcia pre útulkáčov - Láskožrúti


S veľkou radosťou a hrejivým pocitom na srdci vám oznamujeme, že aj my sme sa tento rok stali súčasťou Vianočnej aukcie pre útulkáčov. Aukciu organizujú Láskožrúti a potrvá od 06.12.-20.12.2018 na ich instagramovom profile laskozruti. Všetky peniaze z dražby poputujú do útulku OZ Priateľ Pes Štúrovo a využijú sa najmä na uhradenie veterinárnej starostlivosti zachránených psíkov (niektoré prípady sú veľmi akútne a účty za operácie žiaľ privysoké).

My sme pre túto príležitosť vyskladali vianočný balíček pre Psíčkara, ktorý poteší aj pána, aj psíka. Obsahuje:

- 1x Dr. Bronners bio tekuté univerzálne mydlo, ktoré má až 18 možností použitia a jedným z nich je práve možnosť kúpať s ním aj svojho domáceho miláčika. Vybrali sme verziu bez parfémov, mydlo je 100% prírodné a sadne aj tej najcitlivejšej (aj detskej) pokožke.

- 1x Ponio prírodný deodorant "Fresh air", aby bol pániček neustále fresh, počas každej, i tej najdlhšej prechádzky :). Úlohou prírodného deodorantu nie je brániť poteniu, kdeže, to je pre nás ľudí prirodzené! Deodorant sa postará o to, aby naše pazušky nesmrdeli a my sme sa tak cítili komfortne počas celého dňa.

- 1x Dr. Bronners neparfémovaný bio balzam na pery, ktorý sa počas zimných prechádzok zíde každému majiteľovi chlpáča, ochraňuje pery pred vysúšaním a vetrom a zároveň pery hydratuje. Obsahuje kombináciu 3 rastlinných olejov, ktoré perám zároveň dodávajú vitamín E a zanechávajú ich vláčne a vyživené.

- 1x vitamín C od Viridian Nutrition vo former Ester, čo je pH neutrálna forma tohto vitamínu (veľmi jemná k žalúdku). Tabletky neobsahujú žiadnu želatínu (ani inú živočíšnu zložku) a sú teda vhodné aj pre vegánov. Taktiež sa zíde každému majiteľovi psíka, ktorý chce byť zdravý a mať silnú imunitu, aby mohol robiť spoločnosť svojmu psíkovi na tuhých zimných prechádzkach.

- 1x kokosový olej od Kiki Health, ktorý je pre psíkov skvelý. Možno s ním potierať labky, srsť, redukuje zápach z tlamy, pôsobí antibakteriálne, podporuje trávenie psíkov a pôsobí aj ako prírodný repelnt (odpudzuje komáre i kliešte). Je v tej najvyššej kvalite (nebielený, raw, organický, certifikovaný, z oranických plantáží na Srí Lanke) a radosť urobí isto aj majiteľovi psíka, ktorému sa postará o suchú pokožku na perách, rukách, poslúži ako maska na vlasy, pleť, olíči make-up a mnoho iného. Zaiste si na ňom zamaškrtí psík i pániček.

- 1x Renaissance maska od Oskia London v cestovnej verzii, aby sa aj majiteľ cítil dobre a mal/a krásnu a čistú pleť. Lebo šťastný majiteľ = šťastný psík :) Oskiu máme ako jediní na Slovensku, preto vo vianočnom balíčku od nás jednoducho nemôže chýbať :)

Pevne veríme, že aukcia poteší každého milovníka zvierat a spoločnými silami sa podarí vyzbierať dostatok peňazí, ktoré spravia Vianoce nezabudnuteľnými aj pre psíkov v OZ Priateľ Pes Štúrovo. V našom mene i v mene Láskožrútov vám už vopred ďakujeme za každé zdieľanie i prihodenie do dražby. Veselé Vianoce priatelia!

#Spolupráca #Útulok

0 komentář